Ubytování v soukromí

pro dobrodruhy

 

Po 13 letech života s rodinou na samotě u lesa v obci Žítková  v Bílých Karpatech jsme se rozhodli přesunout do civilizace. Nečekaně se nám naskytla možnost si dům na Žítkové ponechat a hledáme teď pro něj nové poslání. Rádi bychom, aby soužil dál, nejen jedné rodině, ale více lidem. Na Žítkovou přijíždějí, inspirováni odkazem žítkovským bohyní, lidé, kteří hedají jak spiritualitu našich předků, tak krásnou přírodu. Přijedou se sem pokochat, odpočinout si, hledat odpovědi pro své vnitřní otázky. Budeme rádi, když k tomu bude sloužit i náš dům.

Zatím jsme odstěhováni částečně a dům postupně připravujeme pro ubytovávání a další akce. Zároveň chceme ponechat "polní" podmínky, tak, jak jsme v nich po 13 let s třemi dětmi žili. Funguje tu elektrika, slabě telefonní signál. Na kadibudku se chodí za dům k lesu, voda teče jen studená (v domě něbo potůčku za domem), ohřát vodu či uvařit si můžete na kachových kamnech (nebo použít rychlovarku či dvouplotýnkový elektrický vařič), místo ledničky je sklípek. Neterénní auta je potřeba nechat asi 500 m od domu.

Cena pro léto 2019 je 350 Kč/osobu a noc (ve vlastním spacáku 300 Kč), menší cena, při pomoci na domě a pozemcích apod. Kapacita je 6 lidí pro pohodlnější pobyt, ale dobrých lidí se vejde i víc :-)

Dům stojí blízko lesa a potoka a drží se tu nižší teplota než jinde, přibalte si teplé ponožky :-)

V okolí se dá najíst v restauracích, ale potraviny na Žítkové nekoupíte (nejbližší obchod s potravinami je ve Starém Hrozenkově nebo v Bojkovicíc. Sůl, cukr si vozit nemusíte.

V případě zájmu a další dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

 

 

Kontakt

procházky Žítková 733 210 097 katkabetka@seznam.cz