Kateřina Bětka Kohoutová

 

 

 

Na Žítkové jsme žila s mužem řezbářem a třemi dětmi od roku 2005 do léta 2018. 

 

V roce 1996 jsem ukončila obor fyzická geografie na Přírodovědecké fakultě MU Brno. Několik let jsme prožila v Krkonoších, kde jsem učila ekologickou výchovu a pracovala na stavbě horských cest. Pár let jsme pobývala na samotě v Orlických horách, kde mne živilo šití týpí, zelenina ze zahrádky a příběhy starých žen ze samot. Na Žítkové jsem prožila 10 let na mateřské péčí o své tři děti, dům a okolí a pořádáním občasných akcí (např.

festiválky Sami Sobě.). Další 2 roky jsme dojížděla do nedalekého ekocentra Veronica v Hostětíně. Od srpna 2017 jsme opět na volné noze a snažím se uvézt do rovnováhy roli matky, manželky a sebe sama :-)

Své pocity a myšlenky občas ukládám do básní.

V létě roku 2018 jsme se přesunuli ze samoty u lesa do "víru civilizace" - do milého městečka Valašské Klobouky. Na Žítkovou ráda jezdím s dcerou Terezkou provádět turisty, sbírat byliny, pořádat poznávací pobyty a ubytovávat v našem domečku. Rády se s vámi setkáme :-).

Od léta 2020 nabízím také sebepoznávací a terapeutické doprovázené poutě a poradenství - více je na mých stránkách Péče o vztahy.

 

 

 

Kontakt

procházky Žítková 733 210 097 katkabetka@seznam.cz